Трактор DW

Трактор DW

29.09.2022 0 Автор admin

Необхідність механізації трудомістких сільськогосподарських робіт викликала зростання попиту на якісну і надійну малотоннажну тракторну техніку для щоденного використання. У запропонованому асортименті електротрактор моделі трактор DW українського складання виділяється доступною вартістю і видатними характеристиками.

Сумісна з навісним і транспортним обладнанням різного призначення, машина може ефективно використовуватися для обробки грунту, догляду за овочевими і товарними культурами, транспортування зібраного врожаю на місця переробки або для тривалого зберігання. Технічна компетенція miniuniversal поширюється на додатки в галузі садівництва, комунального господарства та будівництва.

Особливості дизайну

Малогабаритний трактор DW-150R є вдосконаленою версією зарекомендував себе малогабаритного універсала DW 120-ї моделі.

Доступна і економічна в експлуатації, машина вигідно відрізняється від базової потужністю збільшеною до 15 к.с. потужність силової установки, посилена рама, наявність бортової гідравліки з виносними гідроциліндрами.
Заводське обладнання включає навісний роторний румпель, що приводиться в дію ВВП. Компонування машини забезпечує вільний доступ до систем і агрегатів для обслуговування і ремонту.
Висока ремонтопридатність трактора DW-150 і уніфікація багатьох запчастин і вузлів з базовою моделлю дозволяє власникам самостійно обслуговувати техніку.

  • Двигун

Мінітрактор дв-150 приводиться в рух одноциліндровим дизельним двигуном рідинного охолодження марки 195нл. Двигун потужністю 15 к. с. об’ємом 903 см3 відрізняється від аналогічних моделей:

  1. Економічна витрата палива (в межах 257 г/кВт/год);
  2. Простий сервіс;
  3. Ефективна комбінована система змащення;
  4. Стабільність тягових характеристик протягом усього встановленого і терміну служби.

Включення електростартера силового агрегату дублюється інерційно — важільною системою з ручним керуванням.
передача енергії

Передача крутного моменту від ведучого шківа двигуна до трансмісії здійснюється за допомогою клиноремінної передачі і замкнутої сухий замкнутої дискової муфти з механічним відключенням.

Коробка передач двоступенева багатоступенева. Встановлений діапазон швидкостей від 2,5 до 23 км/год пропонує вибір однієї з шести передніх передач. Для реверсу трактора зі швидкістю від 1,7 до 7 км/год використовуються дві передачі.
Для приведення в дію встановлених фрез і інших агрегатів механічним приводом передбачений редукторний ВВП з ланцюговою передачею. Класичне шасі з провідними задніми колесами.

Колісні бази на передній і задній осі складають 78 см і 90 см відповідно. Колеса Aero мають широкий профіль з шевронними виступами. Конструкція ходової частини допомагає поліпшити позашляхові якості і курсову стійкість при русі трактора по складним мікронерівностям.