Широкий асортимент та різноманітний функціонал морозильної техніки

Широкий асортимент та різноманітний функціонал морозильної техніки

16.03.2016 0 Автор admin

ъШукаєте оригінального виробництва та по доступній ціні морозильні камери liebherr в Івано-Франківську? Ви вже завітали до багатьох торгових точок та все ще не знайшли бажану модель? Тоді вам просто необхідно зайти на сайт інтернет-магазину «Долар». Ту ви однозначно знайдете те, що шукали.

Основні відмінні характеристики

Вибирає морозильні камери снайге Івано-Франківськ, а також інших виробників. Але перед покупкою треба обов’язково обдумати всі необхідні характеристики. Всі морозилки відрізняються за такими технічними та функціональними даними:

  • Тип: камери, шафи, тумби та скрині. Відрізняються способом установки, габаритами, робочим об’ємом, способом відривання та іншим.
  • Робочим корисним об’ємом, який сама і призначений для зберігання продуктів.
  • Системою заморожування, яка може бути крапельна або суха (No Frost).
  • Габаритними розмірами, які пропорційно залежать від робочого об’єму.
  • Типом розморожування, який може бути ручним або автоматичним.
  • Кліматичним класом, який визначається здатністю створювати та підтримувати задану температуру. Позначається зірочками (*), кількість яких вказує на час зберігання продуктів без втрати якості.
  • Класом енергоспоживання, який позначається літерами А, В, С.
  • Додатковим функціоналом.

Придбати морозильні камери самсунг Івано-Франківськ або інших відомих брендів може по доступній ціні в онлайн магазині «Долар». Вартість всієї техніки оптимально низька, що обумовлено відсутністю всіляких накруток посередників. Зробити заказ та покупку дуже просто, вам навіть не треба буде виходити з дому. Весь процес реалізується в онлайн режимі. На сайті ви можете придбати технік будь-яких інших бренді. Наприклад, модна недорого купити морозильні камери gorenje в Івано-Франківську.

м. Івано-Франківськ,
вул. С. Петлюри, 8, офіс 1,
(0342) 75-70-60
(066) 80-50-499
(098) 17-8888-5
(063) 430-340-6