Переваги вхідний бронедвері

Переваги вхідний бронедвері

27.10.2022 0 Автор admin

Броньовані двері являє собою металеву конструкцію з посиленим профілем і іншими деталями, що забезпечує ефективний захист від злому і навіть збройного нападу. Потужна масивна двері навіть виглядає вражаюче, відлякуючи і інтригуючи злодія одночасно. А її реальні можливості ще серйозніше, ніж зовнішній вигляд. Купити бронедвери можна в інтернет-магазині «bronedveri «за доступними цінами і з доставкою. Також фахівці запропонують вам монтаж дверної конструкції. Зверніть увагу на ВЕЛИЧЕЗНИЙ каталог запропонованої продукції.

Як вибрати броньовані двері і чим вона відрізняється

Отже, відразу обмовимося. Броньовані вхідні двері — це не завжди добре. По-перше, такий металевий «велетень» на вході буквально кричить про те, що господарям є, що ховати. Тому ті рекетири, у яких є відповідне обладнання, можуть вибрати ваш будинок в якості наступної мішені для штурму.

По-друге, бронь не розрізняє візитерів. Вона однаково добре захищає як від грабіжників, так і від рятувальників або бригади швидкої допомоги, наприклад. Якщо в ваш будинок потрібно буде терміново потрапити, створиться маса складнощів. Крім того, ціна броньованих металевих дверей в будинок набагато вище звичайної. Але люди, які прагнуть убезпечити свою сім’ю, хвилюються про це в останню чергу.

Що являє собою броньовані вхідні двері?

Профіль зашивається двома листами високоміцної куленепробивної сталі товщиною в 2 мм.всередині знаходяться як горизонтальні, так і вертикальні ребра жорсткості. Дверне полотно заповнюють мінеральною ватою, яка для даного випадку є ідеальною теплоізоляцією і звукоізоляцією.

Зовні двері покривають декоративною ґрунтовкою або іншим оздоблювальним матеріалом. Притвор, петлі, рама, лиштви і фурнітура – всі складові таких дверей мають посилену, особливо міцну конструкцію. Зупинимося на деяких моментах більш детально.

Петель-дві штуки. Вони робляться з міцного металу і мають посилені кріплення, що дозволяє їм витримувати велику вагу двері. Але якщо встановити додаткові проміжні петлі, то це просто ускладнить хід дверей.

Дверне полотно. Цей той випадок, коли розмір якраз-таки має значення: від товщини двері і від того, наскільки глибоко розташовані ребра жорсткості, безпосередньо залежать якісні характеристики товару.